دکتر پرویز صمد مطلق

دکتر پرویز صمد مطلق

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تبریز
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه

کد نظام پزشکی

27486

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان طالقانی

آدرس:

تبریز، خیابان طالقانی، پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه همکف

تلفن:04135410404

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پرویز صمد مطلق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرویز صمد مطلق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان طالقانی
دکتر پرویز صمد مطلق
دکتر پرویز صمد مطلق

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرویز صمد مطلق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرویز صمد مطلق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرویز صمد مطلق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرویز صمد مطلق چقدر است؟
هزینه ویزیت پرویز صمد مطلق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز صمد مطلق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرویز صمد مطلق کجا است؟
دکترپرویز صمد مطلق مطب خیابان طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پرویز صمد مطلق، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پرویز صمد مطلق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز صمد مطلق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرویز صمد مطلق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرویز صمد مطلق متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرویز صمد مطلق چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پرویز صمد مطلق تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز صمد مطلق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرویز صمد مطلق چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر پرویز صمد مطلق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرویز صمد مطلق 5 از 5 است.

درباره دکتر پرویز صمد مطلقدکترپرویز صمد مطلق dr parviz samad motlagh از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تبریز هستند. مطب دکتر پرویز صمد مطلق در تبریز، خیابان طالقانی، پاستور جدید، ساختمان پردیس، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرویز صمد مطلق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135410404 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرویز صمد مطلق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرویز صمد مطلق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرویز صمد مطلق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرویز صمد مطلق متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرویز صمد مطلق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.