دکتر اکرم نعمتی علیایی

دکتر اکرم نعمتی علیایی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

120270

درباره‌پزشک

بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران

آسم، آلرژی، مشاور تغذیه، پایش رشد، عفونی، گوارش

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، طالقانی شمالی، خیابان بهار، کوچه صادقی‌نژاد، ساختمان خیام، طبقه همکف، واحد 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکرم نعمتی علیایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اکرم نعمتی علیاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکرم نعمتی علیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم نعمتی علیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکرم نعمتی علیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکرم نعمتی علیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم نعمتی علیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم نعمتی علیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکرم نعمتی علیایی کجا است؟
دکتر اکرم نعمتی علیایی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکرم نعمتی علیایی را ببینید.
+
آیا دکتر اکرم نعمتی علیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم نعمتی علیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکرم نعمتی علیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم نعمتی علیایی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکرم نعمتی علیایی چه زمانی است؟
دکتر اکرم نعمتی علیایی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم نعمتی علیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکرم نعمتی علیایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اکرم نعمتی علیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکرم نعمتی علیایی 0 از 5 است.

درباره دکتر اکرم نعمتی علیاییدکتر اکرم نعمتی علیایی dr akram nemati oliyaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر اکرم نعمتی علیایی در کرج، طالقانی شمالی، خیابان بهار، کوچه صادقی‌نژاد، ساختمان خیام، طبقه همکف، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکرم نعمتی علیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09377857805 , 02632217309 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکرم نعمتی علیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکرم نعمتی علیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکرم نعمتی علیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکرم نعمتی علیایی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکرم نعمتی علیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.