میترا محمدی طاری

میترا محمدی طاری

کد نظام پزشکی: 1060

نوبت‌دهی اینترنتی مطب میترا محمدی طاری

مطب چهارراه طالقانی
آدرس: کرج - کرج، چهارراه طالقانی، روبروی بلوار ماهان، جنب پوشاک خانواده، کوچه مرجان، ساختمان سینا، طبقه ا
اولین نوبت آزاد: فردا | 16:00

درباره میترا محمدی طاری

روانشناس و مشاوره خانواده

عضو انجمن مشاوره ایران

دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسیو مشاور کشور

ارائه برنامه ریزی تحصیلی از مقطع ابتدایی تا دانشگاهی

مشاوره فردی و مشاوره قبل از ازدواج

آدرس مطب میترا محمدی طاری

مطب چهارراه طالقانی
آدرس:
کرج، چهارراه طالقانی، روبروی بلوار ماهان، جنب پوشاک خانواده، کوچه مرجان، ساختمان سینا، طبقه ا

نظرات درباره میترا محمدی طاری

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به میترا محمدی طاری

چطور می‌توانم نوبت میترا محمدی طاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا محمدی طاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد میترا محمدی طاری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت میترا محمدی طاری چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا محمدی طاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل میترا محمدی طاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب میترا محمدی طاری کجا است؟
دکتر میترا محمدی طاری 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل میترا محمدی طاری را ببینید.
آیا میترا محمدی طاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا محمدی طاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
میترا محمدی طاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا محمدی طاری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد میترا محمدی طاری چه زمانی است؟
دکتر میترا محمدی طاری از روز سه‌شنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل میترا محمدی طاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از میترا محمدی طاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به میترا محمدی طاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی میترا محمدی طاری 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از میترا محمدی طاریدکتر میترا محمدی طاری mitra mohammadi tari از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب میترا محمدی طاری در کرج، چهارراه طالقانی، روبروی بلوار ماهان، جنب پوشاک خانواده، کوچه مرجان، ساختمان سینا، طبقه ا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب میترا محمدی طاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632555109 ، 02632263988 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام میترا محمدی طاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی میترا محمدی طاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط میترا محمدی طاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از میترا محمدی طاری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد میترا محمدی طاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.