دکتر لیلا میردامادی

دکتر لیلا میردامادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج - تهران

کد نظام پزشکی

106862
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص بیماری‌های زنان و زایمان، نازایی و ناباروری

جراحی‌های زیبایی و ترمیمی زنان

مراقبت‌های دوران باردای

مراقبت دوران یائسگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان بهشتی، به سمت میدان شهدا، کوچه قبل از کوچه بیمارستان کمالی، نبش داروخانه اشکان، ساختمان 110 (2)، نیم طبقه بالاتر از طبقه 5

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، نبش صائب تبریزی، برج صبا، طبقه 9

تلفن:02188052040

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • کمک رسان SOS
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا میردامادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا میردامادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده خوب و عالی هستند. هم برخوردشون خیلی خوبه هم خیلی پزشک حاذق و باتجربه ای هستند...

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر بسیارخوش برخورد،صبور ،باتجربه هستن وقت کافی برای بیمار میذارن وعااااالی هستن

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من برای نازایی اقدام کردم بسیار دکتر با حوصله و دقیقی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا میردامادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا میردامادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا میردامادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا میردامادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا میردامادی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا میردامادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا میردامادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا میردامادی کجا است؟
دکتر لیلا میردامادی 2 مطب در مطب خیابان بهشتی و مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا میردامادی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا میردامادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا میردامادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا میردامادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا میردامادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا میردامادی چه زمانی است؟
دکتر لیلا میردامادی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا میردامادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا میردامادی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر لیلا میردامادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا میردامادی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا میردامادیدکتر لیلا میردامادی dr leyla mirdamadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر لیلا میردامادی در کرج، خیابان بهشتی، به سمت میدان شهدا، کوچه قبل از کوچه بیمارستان کمالی، نبش داروخانه اشکان، ساختمان 110 (2)، نیم طبقه بالاتر از طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا میردامادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09351028792 , 02632248894 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا میردامادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا میردامادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا میردامادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا میردامادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا میردامادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.