%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص بیماری‌های زنان و زایمان، نازایی و ناباروری

جراحی‌های زیبایی و ترمیمی زنان

مراقبت‌های دوران باردای

مراقبت دوران یائسگی

کد نظام پزشکی

۱۰۶۸۶۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان بهشتی، به سمت میدان شهدا، کوچه قبل از کوچه بیمارستان کمالی، نبش داروخانه اشکان، ساختمان 110 (2)، نیم طبقه بالاتر از طبقه 5

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، نبش صائب تبریزی، برج صبا، طبقه 9

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • کمک رسان SOS
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا میردامادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا میردامادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بهشتی
مطب ونک
دکتر لیلا میردامادی
دکتر لیلا میردامادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا میردامادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا میردامادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا میردامادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا میردامادی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا میردامادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا میردامادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا میردامادی کجا است؟
دکتر لیلا میردامادی 2 مطب در مطب خیابان بهشتی و مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا میردامادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا میردامادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا میردامادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا میردامادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا میردامادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا میردامادی چه زمانی است؟
دکتر لیلا میردامادی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا میردامادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا میردامادی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر لیلا میردامادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا میردامادی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا میردامادیدکتر لیلا میردامادی dr leyla mirdamadi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر لیلا میردامادی در کرج، خیابان بهشتی، به سمت میدان شهدا، کوچه قبل از کوچه بیمارستان کمالی، نبش داروخانه اشکان، ساختمان 110 (2)، نیم طبقه بالاتر از طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا میردامادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09351028792 , 02632248894 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا میردامادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا میردامادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا میردامادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا میردامادی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا میردامادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.