جمیله سالاری

جمیله سالاری

کارشناس مامایی

کرج

درباره‌ی پزشک

کارشناس زنان، زایمان و مامایی

کارشناس ارشد ژنتیک

زیبایی زنان

کد نظام پزشکی

م-2782

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب گوهردشت

آدرس:

کرج، فلکه اول گوهردشت، انتهای خیابان دوم شرقی، ساختمان تخت جمشید، طبقه 1

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • بانک تجارت
  • بانک صادرات
  • صدا و سیما

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران جمیله سالاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گوهردشت
جمیله سالاری
جمیله سالاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت جمیله سالاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جمیله سالاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد جمیله سالاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت جمیله سالاری چقدر است؟
هزینه ویزیت جمیله سالاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل جمیله سالاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب جمیله سالاری کجا است؟
دکترجمیله سالاری مطب گوهردشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب جمیله سالاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا جمیله سالاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله سالاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
جمیله سالاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جمیله سالاری متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد جمیله سالاری چه زمانی است؟
دکتر جمیله سالاری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل جمیله سالاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از جمیله سالاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به جمیله سالاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی جمیله سالاری 0 از 5 است.

درباره جمیله سالاریدکترجمیله سالاری jamileh salari از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب جمیله سالاری در کرج، فلکه اول گوهردشت، انتهای خیابان دوم شرقی، ساختمان تخت جمشید، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب جمیله سالاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634497748-02634440758 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام جمیله سالاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی جمیله سالاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط جمیله سالاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از جمیله سالاری متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد جمیله سالاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.