دکتر ناصر نقی زاده تبریزی

دکتر ناصر نقی زاده تبریزی

تخصص ارتوپدی

تبریز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

76654

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، ما بین طالقانی و حاج جبار نایب، ساختمان پارسا،طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر نقی زاده تبریزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر نقی زاده تبریزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور جدید
دکتر ناصر نقی زاده تبریزی
دکتر ناصر نقی زاده تبریزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر نقی زاده تبریزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر نقی زاده تبریزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر نقی زاده تبریزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر نقی زاده تبریزی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر نقی زاده تبریزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر نقی زاده تبریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر نقی زاده تبریزی کجا است؟
دکترناصر نقی زاده تبریزی مطب خیابان پاستور جدید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناصر نقی زاده تبریزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر نقی زاده تبریزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر نقی زاده تبریزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر نقی زاده تبریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر نقی زاده تبریزی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر نقی زاده تبریزی چه زمانی است؟
دکتر ناصر نقی زاده تبریزی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر نقی زاده تبریزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر نقی زاده تبریزی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ناصر نقی زاده تبریزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر نقی زاده تبریزی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر نقی زاده تبریزیدکترناصر نقی زاده تبریزی dr naser naghi zade از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر ناصر نقی زاده تبریزی در تبریز، خیابان پاستور جدید، ما بین طالقانی و حاج جبار نایب، ساختمان پارسا،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر نقی زاده تبریزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135432897-04135431798 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر نقی زاده تبریزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر نقی زاده تبریزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر نقی زاده تبریزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر نقی زاده تبریزی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر نقی زاده تبریزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.