درباره‌ی پزشک

عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران

کد نظام پزشکی

23953

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فیروز اژیه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب
دکتر فیروز اژیه
دکتر فیروز اژیه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فیروز اژیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فیروز اژیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فیروز اژیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فیروز اژیه چقدر است؟
هزینه ویزیت فیروز اژیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروز اژیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فیروز اژیه کجا است؟
دکترفیروز اژیه مطب شهرک غرب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فیروز اژیه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فیروز اژیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فیروز اژیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فیروز اژیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فیروز اژیه متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فیروز اژیه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فیروز اژیه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروز اژیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فیروز اژیه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فیروز اژیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فیروز اژیه 0 از 5 است.

درباره دکتر فیروز اژیهدکترفیروز اژیه dr firooz ejieh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر فیروز اژیه در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فیروز اژیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188367435-02188367234-02188367233-02188367232-02188367231-02188086747 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فیروز اژیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فیروز اژیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فیروز اژیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فیروز اژیه متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فیروز اژیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.