دکتر بصیرا زندیه

دکتر بصیرا زندیه

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

114799
%95
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

عضو انجمن متخصصین پوست ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، آیت ا... کاشانی، بلوار اباذر، بالاتر از بیمارستان پیامبران، بعد از پیامبر شرقی، پلاک 74، ساختمان آریا، طبقه 3، واحد 302

تلفن:02140440508

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بصیرا زندیه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بصیرا زندیه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%95
17 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک هم خوش برخورد و هم مهربون بودن ان شاء الله که من هم از ویزیت ایشون جواب میگیرم چون اولین بارم بود پیش ایشون رفتم

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تازه دارو دادن و مصرف نكردم پس نظر خاصي ندارم

جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش برخورد و با اخلاق

علی رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در خصوص بیماری های پوستی بسیار حاذق بودند

مانلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار محترم و کار بلدی هستند،دخترم پیش ایشون بردم و با دو تا پماد پوست بچه م خوب خوب شد، واقعا دکتر عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بصیرا زندیه
نوبت مطب صادقیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، آیت ا... کاشانی، بلوار اباذر، بالاتر از بیمارستان پیامبران، بعد از پیامبر شرقی، پلاک 74، ساختمان آریا، طبقه 3، واحد 302
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 15 آذر ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو135,000 تومان
اولین نوبت خالی: جمعه 10 آذر ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بصیرا زندیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بصیرا زندیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بصیرا زندیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بصیرا زندیه چقدر است؟
هزینه ویزیت بصیرا زندیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بصیرا زندیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بصیرا زندیه کجا است؟
دکتر بصیرا زندیه 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بصیرا زندیه را ببینید.
+
آیا دکتر بصیرا زندیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بصیرا زندیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بصیرا زندیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بصیرا زندیه متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بصیرا زندیه چه زمانی است؟
دکتر بصیرا زندیه از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بصیرا زندیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بصیرا زندیه چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر بصیرا زندیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بصیرا زندیه 5 از 5 است.

درباره دکتر بصیرا زندیهدکتر بصیرا زندیه dr basira zandieh از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر بصیرا زندیه در تهران، آیت ا... کاشانی، بلوار اباذر، بالاتر از بیمارستان پیامبران، بعد از پیامبر شرقی، پلاک 74، ساختمان آریا، طبقه 3، واحد 302 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بصیرا زندیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02140440508 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بصیرا زندیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بصیرا زندیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بصیرا زندیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بصیرا زندیه متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بصیرا زندیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.