دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علیرضا بزاززادگان

دکتر علیرضا بزاززادگان

تخصص جراحی عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

32157
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور، روبروی آزمایشگاه مهر، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان 40

تلفن:04135560143

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا بزاززادگان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا بزاززادگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

توده لگن داشتم باعمل جراحی آقای دکتر خیلی بهتر شدم، بسیاردکتر بااخلاقی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا بزاززادگان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور، روبروی آزمایشگاه مهر، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان 40


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا بزاززادگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا بزاززادگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا بزاززادگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا بزاززادگان چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا بزاززادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بزاززادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا بزاززادگان کجا است؟
دکتر علیرضا بزاززادگان 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا بزاززادگان را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا بزاززادگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بزاززادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا بزاززادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا بزاززادگان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا بزاززادگان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا بزاززادگان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بزاززادگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا بزاززادگان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا بزاززادگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا بزاززادگان 5 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا بزاززادگان


دکتر علیرضا بزاززادگان dr alireza bazaz zadegan از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر علیرضا بزاززادگان در تبریز، خیابان 17 شهریور، روبروی آزمایشگاه مهر، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان 40 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا بزاززادگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135560143 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا بزاززادگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا بزاززادگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا بزاززادگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا بزاززادگان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا بزاززادگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.