دکتر همت رنجبری

دکتر همت رنجبری

تخصص جراحی عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

91127

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، نبش جبار نایب، ساختمان شریف، طبقه3 ، واحد 3

تلفن:04135401923

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر همت رنجبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور جدید
دکتر همت رنجبری
دکتر همت رنجبری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر همت رنجبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر همت رنجبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر همت رنجبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر همت رنجبری چقدر است؟
هزینه ویزیت همت رنجبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر همت رنجبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر همت رنجبری کجا است؟
دکترهمت رنجبری مطب خیابان پاستور جدید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر همت رنجبری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر همت رنجبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر همت رنجبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر همت رنجبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر همت رنجبری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر همت رنجبری چه زمانی است؟
دکتر همت رنجبری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر همت رنجبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر همت رنجبری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر همت رنجبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر همت رنجبری 0 از 5 است.

درباره دکتر همت رنجبریدکترهمت رنجبری dr hemat ranjbari از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر همت رنجبری در تبریز، خیابان پاستور جدید، نبش جبار نایب، ساختمان شریف، طبقه3 ، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر همت رنجبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135401923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر همت رنجبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر همت رنجبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر همت رنجبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر همت رنجبری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر همت رنجبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.