%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره تغذیه و رژیم‌های درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی تهرانعضو انجمن تغذیه ایران ( ATA)عضو گروه رفتاردرمانی شاخه تناسب اندام beck آمریکااضافه وزن، کمبود وزن، دیابت، چربی و کلسترول بالا، اوره بالا، بیماری کلیوی، قلبی و عروقی، گوارشی، اختلالات تخمدان، تعیین جنسیت، کم کاری تیرویید، اطفال، سالمندان، بارداری، شیردهی، ورزشکاران آدرس سایت: faaezehahmadi

کد نظام پزشکی

ت-۱۸۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

کرمان، خیابان شریعتی، چهارراه ولیعصر، ساختمان پزشکان دی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به فائزه احمدی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید:زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیشبینی است.لطفا صبور باشید

زمان انتخابی شما ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک ،زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد.

فائزه احمدی
فائزه احمدی

درباره فائزه احمدی

فائزه احمدی از دکترهای متخصص تخصص تغذیه کرمان هستند. مطب فائزه احمدی در کرمان، خیابان شریعتی، چهارراه ولیعصر، ساختمان پزشکان دی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فائزه احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09134417141-03432268183 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فائزه احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فائزه احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فائزه احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از فائزه احمدی تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.