نسرین پورموسوی

نسرین پورموسوی

کارشناس مامایی

تبریز

کد نظام پزشکی

6326
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان ارتش، اول 17 شهریور، ساختمان آبان، طبقه اول، جنب راه پله

تلفن:04135567714

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نسرین پورموسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نسرین پورموسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یلدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق بودند و برای مریض به خوبی وقت میگذارند و توضیح میدهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نسرین پورموسوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان ارتش، اول 17 شهریور، ساختمان آبان، طبقه اول، جنب راه پله


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نسرین پورموسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین پورموسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نسرین پورموسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نسرین پورموسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین پورموسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نسرین پورموسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نسرین پورموسوی کجا است؟
دکتر نسرین پورموسوی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نسرین پورموسوی را ببینید.
+
آیا نسرین پورموسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین پورموسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نسرین پورموسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین پورموسوی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نسرین پورموسوی چه زمانی است؟
دکتر نسرین پورموسوی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نسرین پورموسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نسرین پورموسوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نسرین پورموسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نسرین پورموسوی 5 از 5 است.
درباره نسرین پورموسوی


دکتر نسرین پورموسوی nasrin poor mosavi از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب نسرین پورموسوی در تبریز، خیابان ارتش، اول 17 شهریور، ساختمان آبان، طبقه اول، جنب راه پله واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نسرین پورموسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135567714 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نسرین پورموسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نسرین پورموسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نسرین پورموسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نسرین پورموسوی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نسرین پورموسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.