%90
پیشنهاد(از 20 کاربر)

کد نظام پزشکی

100359

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، نبش بیست متری، مجتمع پزشکی شیراز،طبقه 3 ، واحد 303

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوید فرزین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوید فرزین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%90
18 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر نوید فرزین
دکتر نوید فرزین

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوید فرزین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوید فرزین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوید فرزین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوید فرزین چقدر است؟
هزینه ویزیت نوید فرزین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید فرزین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوید فرزین کجا است؟
دکترنوید فرزین مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوید فرزین، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوید فرزین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوید فرزین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوید فرزین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوید فرزین متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوید فرزین چه زمانی است؟
دکتر نوید فرزین از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوید فرزین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوید فرزین چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر نوید فرزین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوید فرزین 5 از 5 است.

درباره دکتر نوید فرزیندکترنوید فرزین dr navid farzin از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر نوید فرزین در شیراز، خیابان زند، نبش بیست متری، مجتمع پزشکی شیراز،طبقه 3 ، واحد 303 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوید فرزین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132300931،09174437135 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوید فرزین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوید فرزین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوید فرزین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوید فرزین متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوید فرزین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.