دکتر بهروز مومنی

دکتر بهروز مومنی

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

شیراز

کد نظام پزشکی

65559
%99
پیشنهاد(از 272 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز مومنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز مومنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 272 کاربر)

%99
268 کاربر از 272 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  47 نفر
 • 15-45 دقیقه
  101 نفر
 • 45-90 دقیقه
  57 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  67 نفر

نظرات

فرحناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسواد و باخلاق

عزیزاله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده. خوش اخلاق و باحوصله. باسواد و متبحر

فاروق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی با اخلاق و خیلی جدی در رابطه با مشکل مریض واقعا بهترین دکتر ریه هستند. خیلی دکتر خوبی هستند. من که خیلی ازشون راضیم.

هستی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تجربه و تخصص عالی

اسیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عاااااالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهروز مومنیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز مومنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز مومنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز مومنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز مومنی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز مومنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مومنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز مومنی کجا است؟
دکتر بهروز مومنی 1 مطب در مطب خیابان صورتگر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهروز مومنی را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز مومنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مومنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز مومنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز مومنی متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز مومنی چه زمانی است؟
دکتر بهروز مومنی از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مومنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز مومنی چقدر است؟
تا کنون 272 نفر به دکتر بهروز مومنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز مومنی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز مومنیدکتر بهروز مومنی dr behroz momeni از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر بهروز مومنی در شیراز، خیابان صورتگر، نبش معدل، ساختمان تابش، طبقه 3، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز مومنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09394835331 , 07132312030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز مومنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز مومنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز مومنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز مومنی متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز مومنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.