%۹۴
پیشنهاد(از ۱۹۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصي بيماريهاي داخلی، بورد فوق تخصص هماتولوژی و مديكال انكولوژی

درمان بيماريهای خون(تشخيص و درمان انواع بيماريهاي كمخونی، گلبول سفيد و پلاكت و اختلالات انعقادي و لخته( تشخيص و درمان 

انواع سرطان هاي خون و غير خون

در مطب شیمی درمانی داخل وريدی انجام می شود

کد نظام پزشکی

۶۶۸۷۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل خیابان فلسطین وملاصدرا، مجتمع پزشکی راز

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محسن محمدیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۹۷ کاربر)

%۹۴
۱۸۴ کاربر از ۱۹۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معدل
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .


 

دکتر محسن محمدیان
دکتر محسن محمدیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن محمدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن محمدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن محمدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن محمدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن محمدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن محمدیان کجا است؟
دکتر محسن محمدیان 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن محمدیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن محمدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن محمدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن محمدیان متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن محمدیان چه زمانی است؟
دکتر محسن محمدیان از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن محمدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن محمدیان چقدر است؟
تا کنون 197 نفر به دکتر محسن محمدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن محمدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن محمدیان

دکتر محسن محمدیان dr mohsen mohammadian از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محسن محمدیان در شیراز، خیابان معدل غربی، حدفاصل خیابان فلسطین وملاصدرا، مجتمع پزشکی راز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن محمدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132369412 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن محمدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن محمدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن محمدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن محمدیان تخصص داخلی ، فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن محمدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.