دکتر ماریا تعلم

دکتر ماریا تعلم

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

56296
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب تاچارا

آدرس:

شیراز، تاچارا، نرسیده به زیر گذر صنایع، جنب رستوران زیتون، مجتمع پزشکی ابن سینا

تلفن:07136357714

اطلاعات درمانگاه آفرینش شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماریا تعلم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماریا تعلم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

درخاتون
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خدا ازشون راضی باشه چون حال مادرم وخیم بود اگه همکاری و راهنمای های دکتر نبود امکان داشت کلیها مادرم از کار بیفتن ولی شکر خدا خیلی زود مادرمو عمل کردن ما ازشون راضی هستیم و دعا گوشون هستیم.

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوب و متبحری هستند فقط چون با بیمه قرار داد نداره سونو و معاینه که خودشون انجام میدن خیلی هزینه بردار هست .اگه با بیمه قرارداد ببندن خوبه

هدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش اخلاق باحوصله با شخصیت هستندمنافع مریض را بر منافع خودشون ترجیح میدهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ماریا تعلم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماریا تعلم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماریا تعلم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماریا تعلم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماریا تعلم چقدر است؟
هزینه ویزیت ماریا تعلم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماریا تعلم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماریا تعلم کجا است؟
دکتر ماریا تعلم 2 مطب در مطب تاچارا و درمانگاه آفرینش شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماریا تعلم را ببینید.
+
آیا دکتر ماریا تعلم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماریا تعلم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماریا تعلم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماریا تعلم متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماریا تعلم چه زمانی است؟
دکتر ماریا تعلم از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماریا تعلم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماریا تعلم چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر ماریا تعلم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماریا تعلم 4 از 5 است.

درباره دکتر ماریا تعلمدکتر ماریا تعلم dr maria tallomm از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر ماریا تعلم در شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماریا تعلم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136517573,09020097655 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماریا تعلم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماریا تعلم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماریا تعلم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماریا تعلم متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماریا تعلم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.