دکتر اسعد میرزا سعادت

دکتر اسعد میرزا سعادت

تخصص قلب و عروق

%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

104661

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسعد میرزا سعادت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسعد میرزا سعادت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...
مشاوره‌ی فعالی وجود ندارد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسعد میرزا سعادت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسعد میرزا سعادت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسعد میرزا سعادت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسعد میرزا سعادت چقدر است؟
هزینه ویزیت اسعد میرزا سعادت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسعد میرزا سعادت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسعد میرزا سعادت کجا است؟
دکتر اسعد میرزا سعادت در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر اسعد میرزا سعادت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسعد میرزا سعادت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسعد میرزا سعادت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسعد میرزا سعادت متخصص قلب و عروق هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسعد میرزا سعادت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اسعد میرزا سعادت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسعد میرزا سعادت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسعد میرزا سعادت چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر اسعد میرزا سعادت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسعد میرزا سعادت 5 از 5 است.

درباره دکتر اسعد میرزا سعادتدکتراسعد میرزا سعادت dr asadmirza saadat از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر اسعد میرزا سعادت در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسعد میرزا سعادت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسعد میرزا سعادت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسعد میرزا سعادت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسعد میرزا سعادت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسعد میرزا سعادت متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسعد میرزا سعادت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.