دکتر آرش یزدان شناس

دکتر آرش یزدان شناس

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

فوق تخصص قلب وعروق بالن ، آنژیوپلاستی ، استنت
شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۲۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی(استنت و بالن)، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، والووپلاستی، کارگذاری استنت، نوار قلب، دستگاه هولتر، ریتم ضربان قلب و فشارخون، تعویض دریچه، بستن سوراخ درون قلبی

کد نظام پزشکی

۱۱۴۷۶۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، نبش کوچه 45، جنب بانک سامان، قبل از خیابان بیست متری سینما سعدی، ساختمان آراد، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرش یزدان شناس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش یزدان شناس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۲۱ کاربر از ۱۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر آرش یزدان شناس
دکتر آرش یزدان شناس

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش یزدان شناس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش یزدان شناس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش یزدان شناس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش یزدان شناس چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش یزدان شناس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش یزدان شناس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش یزدان شناس کجا است؟
دکتر آرش یزدان شناس 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرش یزدان شناس، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرش یزدان شناس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش یزدان شناس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش یزدان شناس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش یزدان شناس متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش یزدان شناس چه زمانی است؟
دکتر آرش یزدان شناس از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش یزدان شناس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش یزدان شناس چقدر است؟
تا کنون 121 نفر به دکتر آرش یزدان شناس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش یزدان شناس 5 از 5 است.

درباره دکتر آرش یزدان شناسدکتر آرش یزدان شناس dr arash yazdan shenas از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر آرش یزدان شناس در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، نبش کوچه 45، جنب بانک سامان، قبل از خیابان بیست متری سینما سعدی، ساختمان آراد، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش یزدان شناس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09174466776 , 07132316913 , 07132316912 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش یزدان شناس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش یزدان شناس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش یزدان شناس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش یزدان شناس تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش یزدان شناس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.