%۶۷
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۳۶۴۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب زرگری

آدرس:

شیراز، زرگری، نبش کوچه هفدهم، ساختمان میرداماد ۱، طبقه ۴

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم صفردوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم صفردوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۶۷
۲ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زرگری
دکتر مریم صفردوست
دکتر مریم صفردوست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم صفردوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم صفردوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم صفردوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم صفردوست چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم صفردوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم صفردوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم صفردوست کجا است؟
دکتر مریم صفردوست 1 مطب در مطب زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم صفردوست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم صفردوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم صفردوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم صفردوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم صفردوست متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم صفردوست چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم صفردوست تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم صفردوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم صفردوست چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مریم صفردوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم صفردوست 4 از 5 است.

درباره دکتر مریم صفردوستدکتر مریم صفردوست dr maryam safar dost از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر مریم صفردوست در شیراز، زرگری، نبش کوچه هفدهم، ساختمان میرداماد ۱، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم صفردوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136263864 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم صفردوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم صفردوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم صفردوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم صفردوست تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم صفردوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.