دکتر زهرا کیایی پور

دکتر زهرا کیایی پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

103368
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا کیایی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا کیایی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب و عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا کیایی پور
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شریعتی، بالاتر از تقاطع میرداماد شریعتی ، کوچه بهشت یکم ، پلاک 44، طبقه 5 ،واحد 13
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا کیایی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا کیایی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا کیایی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا کیایی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا کیایی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کیایی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا کیایی پور کجا است؟
دکتر زهرا کیایی پور 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا کیایی پور را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا کیایی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کیایی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا کیایی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا کیایی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا کیایی پور چه زمانی است؟
دکتر زهرا کیایی پور از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا کیایی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا کیایی پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا کیایی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا کیایی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا کیایی پوردکتر زهرا کیایی پور dr zahra kiaei pur از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر زهرا کیایی پور در تهران، شریعتی، بالاتر از تقاطع میرداماد شریعتی ، کوچه بهشت یکم ، پلاک 44، طبقه 5 ،واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا کیایی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122879850-02122879840 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا کیایی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا کیایی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا کیایی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا کیایی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا کیایی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.