دکتر هومان کاظمی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

۹۵۸۲۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب کلاهدوز

آدرس:

تهران، خیابان کلاهدوز(دولت) بعد از اتوبان کاوه، خیابان اخلاقی، خیابان مطلبی نژاد، کوچه لعل پلاک 5

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کلاهدوز
دکتر هومان کاظمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هومان کاظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هومان کاظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هومان کاظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هومان کاظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت هومان کاظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هومان کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هومان کاظمی کجا است؟
دکتر هومان کاظمی 1 مطب در مطب کلاهدوز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هومان کاظمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هومان کاظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هومان کاظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هومان کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هومان کاظمی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هومان کاظمی چه زمانی است؟
دکتر هومان کاظمی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هومان کاظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هومان کاظمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هومان کاظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هومان کاظمی 0 از 5 است.

درباره دکتر هومان کاظمی

دکتر هومان کاظمی dr homan kazemi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر هومان کاظمی در تهران، خیابان کلاهدوز(دولت) بعد از اتوبان کاوه، خیابان اخلاقی، خیابان مطلبی نژاد، کوچه لعل پلاک 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هومان کاظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122642277 -02122639304 - 09308047769 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هومان کاظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هومان کاظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هومان کاظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هومان کاظمی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هومان کاظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.