دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 34 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد دهقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد دهقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%100
34 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر

نظرات

محمد حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ممنون از ایشان

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تجربه و برخورد دکتر دهقانی عالی بود واقعا ممنونم ازشون

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشکی بسیار با اخلاق و ماهر هستند و به سوالات با حوصله جواب میدهند

محمد امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

درود،دکتر بسیار خوبی هستند و خیلی با حوصله و صبر به صحبتهایم گوش دادند و با حوصله جواب دادند.

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

احسنت به آقای دکتر جواد دهقان.خوش برخوردترین دکتر که تا الان دیدم.بسیار دلسوز ومهربان با تشخیص عالی.خداوند عمر با عزت به ایشان بدهد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جواد دهقانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب قصردشت
شیراز - شیراز، خیابان خلدبرین، ساختمان پالادیوم، طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد دهقانی کجا است؟
دکتر جواد دهقانی 1 مطب در مطب قصردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جواد دهقانی را ببینید.
+
آیا دکتر جواد دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد دهقانی متخصص ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد دهقانی چه زمانی است؟
دکتر جواد دهقانی از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد دهقانی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر جواد دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد دهقانی 5 از 5 است.
درباره دکتر جواد دهقانی


دکتر جواد دهقانی dr javad dehghani از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر جواد دهقانی در شیراز، خیابان خلدبرین، ساختمان پالادیوم، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09395629975 , 07136289975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد دهقانی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.