دکتر محمودرضا شفازند

دکتر محمودرضا شفازند

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

20463
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب پونک

آدرس:

تهران، میدان پونک، جنب داروخانه نبی زادگان، مجتمع شفا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمودرضا شفازند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمودرضا شفازند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمودرضا شفازند
نوبت مطب پونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان پونک، جنب داروخانه نبی زادگان، مجتمع شفا

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمودرضا شفازند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمودرضا شفازند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمودرضا شفازند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمودرضا شفازند چقدر است؟
هزینه ویزیت محمودرضا شفازند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا شفازند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمودرضا شفازند کجا است؟
دکتر محمودرضا شفازند 1 مطب در مطب پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمودرضا شفازند را ببینید.
+
آیا دکتر محمودرضا شفازند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا شفازند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمودرضا شفازند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمودرضا شفازند متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمودرضا شفازند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمودرضا شفازند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمودرضا شفازند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمودرضا شفازند چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمودرضا شفازند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمودرضا شفازند 0 از 5 است.

درباره دکتر محمودرضا شفازنددکتر محمودرضا شفازند dr mahmmod reza shafa zand از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمودرضا شفازند در تهران، میدان پونک، جنب داروخانه نبی زادگان، مجتمع شفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمودرضا شفازند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144402371-02144430126 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمودرضا شفازند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمودرضا شفازند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمودرضا شفازند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمودرضا شفازند متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمودرضا شفازند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.