دکتر طلیعه ساغری

دکتر طلیعه ساغری

تخصص چشم پزشکی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

در مطب دیابت کا تارکت گلوکوم نمره عینک عمل اب مروارید عمل لیزیک جراح و متخصص انجام میشود

کد نظام پزشکی

۱۷۸۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، روبه روی خیابان اول نیروی هوایی ( روبه روی سینما ) ، جنب بنگاه اجلاس ، پلاک 314

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر طلیعه ساغری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
دکتر طلیعه ساغری
دکتر طلیعه ساغری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طلیعه ساغری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طلیعه ساغری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طلیعه ساغری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طلیعه ساغری چقدر است؟
هزینه ویزیت طلیعه ساغری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طلیعه ساغری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طلیعه ساغری کجا است؟
دکتر طلیعه ساغری 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر طلیعه ساغری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر طلیعه ساغری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طلیعه ساغری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طلیعه ساغری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طلیعه ساغری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طلیعه ساغری چه زمانی است؟
دکتر طلیعه ساغری از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طلیعه ساغری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طلیعه ساغری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر طلیعه ساغری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طلیعه ساغری 5 از 5 است.

درباره دکتر طلیعه ساغری

دکتر طلیعه ساغری dr taliyeh saghari از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر طلیعه ساغری در تهران ، خیابان پیروزی ، روبه روی خیابان اول نیروی هوایی ( روبه روی سینما ) ، جنب بنگاه اجلاس ، پلاک 314 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طلیعه ساغری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177477138 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طلیعه ساغری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طلیعه ساغری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طلیعه ساغری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طلیعه ساغری تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طلیعه ساغری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.