دکتر محمدعلی بیطرف

دکتر محمدعلی بیطرف

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران
%۹۶
پیشنهاد(از ۲۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۵۲۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، خیابان 32، مجتمع یاس

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدعلی بیطرف بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۱ کاربر)

%۹۶
۲۰ کاربر از ۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب یوسف آباد
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد.

دکتر محمدعلی بیطرف
دکتر محمدعلی بیطرف

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی بیطرف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی بیطرف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی بیطرف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی بیطرف چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی بیطرف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی بیطرف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی بیطرف کجا است؟
دکتر محمدعلی بیطرف 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدعلی بیطرف، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی بیطرف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی بیطرف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی بیطرف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی بیطرف متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی بیطرف چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی بیطرف از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی بیطرف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی بیطرف چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر محمدعلی بیطرف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی بیطرف 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی بیطرف

دکتر محمدعلی بیطرف dr mohammadali bitaraf از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی بیطرف در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، خیابان 32، مجتمع یاس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی بیطرف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188880618 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی بیطرف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی بیطرف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی بیطرف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی بیطرف تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی بیطرف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.