دکتر مریم عباسیان نیک

دکتر مریم عباسیان نیک

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

85611
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی

لاپاراسکوپی ، جراحی های ترمیمی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، بین خیابان اول و دوم نیروی هوایی، روبه روی پرستار، جنب داروخانه صارمی، طبقه دوم، واحد 4

تلفن:02177423518

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم عباسیان نیک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم عباسیان نیک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خاستم بگم ایشون دکتر خیلی مهربون خوش برخورد و دلنشین هستن ک حس آرامش منتقل میکنن من برای پیش از بارداری ازمایشاتمو انجام داده بودم و بعدمراجعه کردم خانم دکتر عباسیان دلشوره داشتم ک نگه من این آزمایشات قبول ندارم که اصلا حرفی نزدن تازه وقتی گفتم رفتم تامین اجتماعی گفت اشکالی نداره نیازی نیس انقد هزینه آزمایش بدی اونجام خوبه و تمام سوالاتمو پاسخ دادن همینطور بهم رژیم دادن و نکته جالب اینکه همه رو خودشون یادداشت میکنن و میدن بخودت که من ندیدم هیچ دکتری اینکارو بکنه و اینکه تصمیم دارم تا زایمانم تحت نظرشون باشم.

سوگل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذقی هستن

سودابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر عالی هستن

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر خیلی به کار خودوارد هستن و دکتری مهربان و با اخلاق

سودابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام خدمت دوستان خانم دکتر عباسیان فوق‌العاده هستن وواقعا خوشحالم که خانم دکتر را انتخاب کردم . خداوند بهشون سلامتی بده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم عباسیان نیکسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم عباسیان نیک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم عباسیان نیک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم عباسیان نیک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم عباسیان نیک چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم عباسیان نیک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عباسیان نیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم عباسیان نیک کجا است؟
دکتر مریم عباسیان نیک 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم عباسیان نیک را ببینید.
+
آیا دکتر مریم عباسیان نیک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عباسیان نیک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم عباسیان نیک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم عباسیان نیک متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم عباسیان نیک چه زمانی است؟
دکتر مریم عباسیان نیک از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عباسیان نیک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم عباسیان نیک چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر مریم عباسیان نیک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم عباسیان نیک 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم عباسیان نیکدکتر مریم عباسیان نیک dr maryam abbasiyan nik از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم عباسیان نیک در تهران ، خیابان پیروزی ، بین خیابان اول و دوم نیروی هوایی، روبه روی پرستار، جنب داروخانه صارمی، طبقه دوم، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم عباسیان نیک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177423518 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم عباسیان نیک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم عباسیان نیک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم عباسیان نیک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم عباسیان نیک متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم عباسیان نیک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.