دکتر شروین نجفی زاده

دکتر شروین نجفی زاده

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی عروق و جراحی دیالیز
تهران
%100
پیشنهاد(از 22 کاربر)

کد نظام پزشکی

46844

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، مقابل کوچه 34، شماره 2422، ساختمان پارسه، طبقه دوم

تلفن:02188793929

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • جانبازان
 • نیروهای مسلح
 • وزارت دفاع
 • روستاییان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شروین نجفی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شروین نجفی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%100
22 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ولیعصر
ملاحظات

وقت داده شده زمان حضور شما در مطب است، ممنون از صبوری شما.

دکتر شروین نجفی زاده
دکتر شروین نجفی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شروین نجفی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شروین نجفی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شروین نجفی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شروین نجفی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت شروین نجفی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شروین نجفی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شروین نجفی زاده کجا است؟
دکترشروین نجفی زاده مطب خیابان ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شروین نجفی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شروین نجفی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شروین نجفی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شروین نجفی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شروین نجفی زاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شروین نجفی زاده چه زمانی است؟
دکتر شروین نجفی زاده از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شروین نجفی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شروین نجفی زاده چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر شروین نجفی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شروین نجفی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر شروین نجفی زادهدکترشروین نجفی زاده dr shervin najafizadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر شروین نجفی زاده در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، مقابل کوچه 34، شماره 2422، ساختمان پارسه، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شروین نجفی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188793929 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شروین نجفی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شروین نجفی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شروین نجفی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شروین نجفی زاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شروین نجفی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.