دکتر غلامرضا شاهرضایی

دکتر غلامرضا شاهرضایی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

105460
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، بین 21 متری دهقان و محصل ، پلاک 433 ، ساختمان پزشکان بزرگمهر ، طبقه سوم

تلفن:02133787630

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا شاهرضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا شاهرضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نظرم متوسط هست...

آرتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده دکتر خوب با دانش و دلسوزی هستند.بسیار صبور و پیگیر می باشند.

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مسلط متین صبور و خوش برخورد هستند و برای مریض وقت کافی اختصاص داده و مبسوط شرح می دهند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یسیار عالی. باسواد و باحوصله بودن

ولی الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مودب ، متخصص ، دلسوز ، باسواد ، با حوصله ، با ایمان ،

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا شاهرضاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا شاهرضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا شاهرضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا شاهرضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا شاهرضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا شاهرضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا شاهرضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا شاهرضایی کجا است؟
دکتر غلامرضا شاهرضایی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا شاهرضایی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا شاهرضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا شاهرضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا شاهرضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا شاهرضایی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا شاهرضایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا شاهرضایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا شاهرضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا شاهرضایی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر غلامرضا شاهرضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا شاهرضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا شاهرضاییدکتر غلامرضا شاهرضایی dr gholamreza shahrezaei از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر غلامرضا شاهرضایی در تهران ، خیابان پیروزی ، بین 21 متری دهقان و محصل ، پلاک 433 ، ساختمان پزشکان بزرگمهر ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا شاهرضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133787630 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا شاهرضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا شاهرضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا شاهرضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا شاهرضایی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا شاهرضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.