دکتر جواد صاحبی

دکتر جواد صاحبی

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

115404
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان احمد آباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمد آباد ، خیابان عارف 5، ساختمان شفا

تلفن:09125409579

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد صاحبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد صاحبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر کارشون حرف نداره از همه نظر عالی بخدا فقط یکبار امتحان کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جواد صاحبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد صاحبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد صاحبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد صاحبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد صاحبی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد صاحبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد صاحبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد صاحبی کجا است؟
دکتر جواد صاحبی 1 مطب در مطب خیابان احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جواد صاحبی را ببینید.
+
آیا دکتر جواد صاحبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد صاحبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد صاحبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد صاحبی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد صاحبی چه زمانی است؟
دکتر جواد صاحبی از روز یکشنبه 30 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد صاحبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد صاحبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر جواد صاحبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد صاحبی 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد صاحبیدکتر جواد صاحبی dr javad sahebi از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر جواد صاحبی در مشهد، خیابان احمد آباد ، خیابان عارف 5، ساختمان شفا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد صاحبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09125409579 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد صاحبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد صاحبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد صاحبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد صاحبی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد صاحبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.