دکتر مجتبی ارحام صدر

دکتر مجتبی ارحام صدر

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

113467
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص اعصاب و روان و رفتار

روان درمانگر و روانپزشک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان کارگر شمالی

آدرس:

تهران ،خیابان کارگر شمالی، روبروی مرکز قلب تهران، ابتدای خیابان شکراله، پلاک 131

تلفن:09302767380

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجتبی ارحام صدر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجتبی ارحام صدر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با اخلاق و دلسوز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجتبی ارحام صدرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجتبی ارحام صدر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی ارحام صدر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی ارحام صدر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجتبی ارحام صدر چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی ارحام صدر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی ارحام صدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجتبی ارحام صدر کجا است؟
دکتر مجتبی ارحام صدر 1 مطب در مطب خیابان کارگر شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجتبی ارحام صدر را ببینید.
+
آیا دکتر مجتبی ارحام صدر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی ارحام صدر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجتبی ارحام صدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی ارحام صدر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجتبی ارحام صدر چه زمانی است؟
دکتر مجتبی ارحام صدر از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی ارحام صدر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجتبی ارحام صدر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مجتبی ارحام صدر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجتبی ارحام صدر 5 از 5 است.

درباره دکتر مجتبی ارحام صدردکتر مجتبی ارحام صدر dr mojtaba arham sadr از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر مجتبی ارحام صدر در تهران ،خیابان کارگر شمالی، روبروی مرکز قلب تهران، ابتدای خیابان شکراله، پلاک 131 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجتبی ارحام صدر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09302767380 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی ارحام صدر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجتبی ارحام صدر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجتبی ارحام صدر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجتبی ارحام صدر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجتبی ارحام صدر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.