دکتر فرهاد لحمی

دکتر فرهاد لحمی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

بورد فوق تخصص بیماری های گوارش، کبد مجاری صفراوی و اندوسکوپی، فلوشیپ اندوسونوگرافی
تهران

کد نظام پزشکی

87954
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیایان ملاصدرا، جنب کلینیک بیمارستان بقیه الله، ساختمان پزشکان آریا، طبقه اول، واحد3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد لحمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد لحمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرانک
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار حاذقی هستند.

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باتجربه و تشخیص درست

سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من چندسال هست زیر نظر ایشون هستم.یک مدت پیش پزشکایی که بسیار نامدار هستند رفتم ولی اوضای بیماریم بدتر شد.بسیار پزشک با سواد و عالی و محترمی هستند.

اسامه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با تجربه.

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص دکتر خوب بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد لحمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد لحمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد لحمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد لحمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد لحمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد لحمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد لحمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد لحمی کجا است؟
دکتر فرهاد لحمی 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد لحمی را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد لحمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد لحمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد لحمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد لحمی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد لحمی چه زمانی است؟
دکتر فرهاد لحمی از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد لحمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد لحمی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر فرهاد لحمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد لحمی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد لحمیدکتر فرهاد لحمی dr farhad lahmi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر فرهاد لحمی در تهران، میدان ونک، خیایان ملاصدرا، جنب کلینیک بیمارستان بقیه الله، ساختمان پزشکان آریا، طبقه اول، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد لحمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188622896, 02188622895 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد لحمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد لحمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد لحمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد لحمی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد لحمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.