دکتر فرشته حیدری شیرازی

دکتر فرشته حیدری شیرازی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص بیماری های زنان ، زایمان و نازایی

جراحی زیبایی زنان

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

۶۸۶۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، بین اول و دوم نیروی هوایی ، جنب تالار قصر پیروزی ، طبقه دوم ، واحد 4 ، پلاک 255

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته حیدری شیرازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته حیدری شیرازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
دکتر فرشته حیدری شیرازی
دکتر فرشته حیدری شیرازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته حیدری شیرازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته حیدری شیرازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته حیدری شیرازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته حیدری شیرازی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته حیدری شیرازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته حیدری شیرازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته حیدری شیرازی کجا است؟
دکتر فرشته حیدری شیرازی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشته حیدری شیرازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته حیدری شیرازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته حیدری شیرازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته حیدری شیرازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته حیدری شیرازی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته حیدری شیرازی چه زمانی است؟
دکتر فرشته حیدری شیرازی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته حیدری شیرازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته حیدری شیرازی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فرشته حیدری شیرازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته حیدری شیرازی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشته حیدری شیرازیدکتر فرشته حیدری شیرازی dr fereshteh heidari shirazi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فرشته حیدری شیرازی در تهران ، خیابان پیروزی ، بین اول و دوم نیروی هوایی ، جنب تالار قصر پیروزی ، طبقه دوم ، واحد 4 ، پلاک 255 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته حیدری شیرازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177151920 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته حیدری شیرازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته حیدری شیرازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته حیدری شیرازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته حیدری شیرازی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته حیدری شیرازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.