دکتر یحیی دادجو

دکتر یحیی دادجو

تخصص قلب و عروق

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

فلوشیپ فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی
تهران

کد نظام پزشکی

43685
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان عرفان

بیمارستان بقیه الله

بیمارستان آراد

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و چمران، جنب بیمارستان بقیه الله(عج)، مجتمع پزشکان آریا، پلاک 218، یبقه چهارم، واحد15

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یحیی دادجو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یحیی دادجو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رها
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتری پنجه طلا هستن و عمل جراحی موفقیت آمیزی برای همسرم انجام دادن واقعا ازشون بی نهایت سپاسگزارم

شقایق
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یحیی دادجوسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یحیی دادجو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یحیی دادجو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یحیی دادجو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یحیی دادجو چقدر است؟
هزینه ویزیت یحیی دادجو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی دادجو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یحیی دادجو کجا است؟
دکتر یحیی دادجو 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یحیی دادجو را ببینید.
+
آیا دکتر یحیی دادجو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی دادجو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یحیی دادجو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یحیی دادجو متخصص قلب و عروق و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یحیی دادجو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر یحیی دادجو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر یحیی دادجو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یحیی دادجو چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر یحیی دادجو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یحیی دادجو 5 از 5 است.

درباره دکتر یحیی دادجودکتر یحیی دادجو dr yahya dadjou از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر یحیی دادجو در تهران، خیابان ملاصدرا، بین شیخ بهایی و چمران، جنب بیمارستان بقیه الله(عج)، مجتمع پزشکان آریا، پلاک 218، یبقه چهارم، واحد15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یحیی دادجو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188622952 ,02188622951 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یحیی دادجو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یحیی دادجو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یحیی دادجو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یحیی دادجو متخصص قلب و عروق و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یحیی دادجو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.