دکتر عزیزه قاسمی نژاد

دکتر عزیزه قاسمی نژاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی‌وی‌اف
تهران

کد نظام پزشکی

21904
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان ساسان

بیمارستان خاتم الانبیا

بیمارستان صارم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، ملاصدرا، جنب یمارستان بقیه الله شماره 206

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عزیزه قاسمی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عزیزه قاسمی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شهین دخت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مسئول وخوش برخورد

مهدیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خوب ومناسب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عزیزه قاسمی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عزیزه قاسمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عزیزه قاسمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عزیزه قاسمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عزیزه قاسمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت عزیزه قاسمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عزیزه قاسمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عزیزه قاسمی نژاد کجا است؟
دکتر عزیزه قاسمی نژاد 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عزیزه قاسمی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر عزیزه قاسمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عزیزه قاسمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عزیزه قاسمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عزیزه قاسمی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عزیزه قاسمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر عزیزه قاسمی نژاد از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عزیزه قاسمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عزیزه قاسمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر عزیزه قاسمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عزیزه قاسمی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر عزیزه قاسمی نژاددکتر عزیزه قاسمی نژاد dr azizeh ghasemi nezhad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر عزیزه قاسمی نژاد در تهران، ملاصدرا، جنب یمارستان بقیه الله شماره 206 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عزیزه قاسمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188042052 , 02188040442 ,02188030397 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عزیزه قاسمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عزیزه قاسمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عزیزه قاسمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عزیزه قاسمی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عزیزه قاسمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.