معصومه امینی

معصومه امینی

کارشناس ارشد مامایی

تهران

کد نظام پزشکی

1229م

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد مامایی

اطلاعات مطب خیابان تهران پارس شرقی

آدرس:

تهران،تهرانپارس ، بالاتر از فلکه سوم ، بین 212 و 214 شرقی ، جنب تالار تخت جمشید ، پلاک 437 ، طبقه 2 ، واحد4

تلفن:02177061831

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران معصومه امینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از معصومه امینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت معصومه امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد معصومه امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت معصومه امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل معصومه امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب معصومه امینی کجا است؟
دکتر معصومه امینی 1 مطب در مطب خیابان تهران پارس شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل معصومه امینی را ببینید.
+
آیا معصومه امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
معصومه امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه امینی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد معصومه امینی چه زمانی است؟
دکتر معصومه امینی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل معصومه امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از معصومه امینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به معصومه امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی معصومه امینی 0 از 5 است.

درباره معصومه امینیدکتر معصومه امینی dr masoomeh amini از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب معصومه امینی در تهران،تهرانپارس ، بالاتر از فلکه سوم ، بین 212 و 214 شرقی ، جنب تالار تخت جمشید ، پلاک 437 ، طبقه 2 ، واحد4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب معصومه امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177061831 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام معصومه امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی معصومه امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط معصومه امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از معصومه امینی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد معصومه امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.