کد نظام پزشکی

۱۲۲۹م

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد مامایی

اطلاعات مطب خیابان تهران پارس شرقی

آدرس:

تهران،تهرانپارس ، بالاتر از فلکه سوم ، بین ۲۱۲ و ۲۱۴ شرقی ، جنب تالار تخت جمشید ، پلاک ۴۳۷ ، طبقه ۳ ، واحد۴

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان تهران پارس شرقی
معصومه امینی
معصومه امینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت معصومه امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد معصومه امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت معصومه امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل معصومه امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب معصومه امینی کجا است؟
دکتر معصومه امینی 1 مطب در مطب خیابان تهران پارس شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب معصومه امینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا معصومه امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
معصومه امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه امینی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد معصومه امینی چه زمانی است؟
دکتر معصومه امینی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل معصومه امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از معصومه امینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به معصومه امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی معصومه امینی 0 از 5 است.

درباره معصومه امینی

معصومه امینی dr masoomeh amini از دکترهای متخصص تخصص مامایی تهران هستند. مطب معصومه امینی در تهران،تهرانپارس ، بالاتر از فلکه سوم ، بین ۲۱۲ و ۲۱۴ شرقی ، جنب تالار تخت جمشید ، پلاک ۴۳۷ ، طبقه ۳ ، واحد۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب معصومه امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177061831 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام معصومه امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی معصومه امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط معصومه امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از معصومه امینی تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد معصومه امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.