دکتر سید رضا رفیع

دکتر سید رضا رفیع

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی زیبایی زیبایی، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران، دوره تکمیلی از دانشگاه YALE, NYU آمریکا
تهران

کد نظام پزشکی

47801

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران،ونک، خیابان ملاصدرا، جنب درمانگاه بیمارستان بقیه الله، پلاک ۲۰۸، طبقه ۳، واحد ۱۱

تلفن:02188042494

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا رفیع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
دکتر سید رضا رفیع
دکتر سید رضا رفیع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا رفیع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا رفیع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا رفیع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا رفیع چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا رفیع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا رفیع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا رفیع کجا است؟
دکترسید رضا رفیع مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید رضا رفیع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا رفیع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا رفیع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا رفیع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا رفیع متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا رفیع چه زمانی است؟
دکتر سید رضا رفیع از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا رفیع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا رفیع چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید رضا رفیع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا رفیع 0 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا رفیعدکترسید رضا رفیع dr seyed reza rafie از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر سید رضا رفیع در تهران،ونک، خیابان ملاصدرا، جنب درمانگاه بیمارستان بقیه الله، پلاک ۲۰۸، طبقه ۳، واحد ۱۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا رفیع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188042494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا رفیع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا رفیع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا رفیع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا رفیع متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا رفیع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.