دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ابوالقاسم مختاری

دکتر ابوالقاسم مختاری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

13445
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، ساختمان پزشکان سپید، پلاک 80، واحد 8، طبقه اول

تلفن:02188835036

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالقاسم مختاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالقاسم مختاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آرزو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار خوش برخورد بودن. وخيلي هم آرام و با حوصله معاينه را انجام دادن. تشخيص هم عالي بود

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی حرفه ای و با تجربه هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابوالقاسم مختاری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مطهری
تهران - تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، ساختمان پزشکان سپید، پلاک 80، واحد 8، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالقاسم مختاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالقاسم مختاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم مختاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم مختاری چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالقاسم مختاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم مختاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالقاسم مختاری کجا است؟
دکتر ابوالقاسم مختاری 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالقاسم مختاری را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالقاسم مختاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم مختاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالقاسم مختاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالقاسم مختاری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالقاسم مختاری چه زمانی است؟
دکتر ابوالقاسم مختاری از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم مختاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالقاسم مختاری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ابوالقاسم مختاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالقاسم مختاری 5 از 5 است.
درباره دکتر ابوالقاسم مختاری


دکتر ابوالقاسم مختاری dr abolghasem mokhtari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ابوالقاسم مختاری در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، ساختمان پزشکان سپید، پلاک 80، واحد 8، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالقاسم مختاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188835036 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالقاسم مختاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالقاسم مختاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالقاسم مختاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالقاسم مختاری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالقاسم مختاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.