دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عبدالله عرب حسینی

دکتر عبدالله عرب حسینی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

تهران

کد نظام پزشکی

16280
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران،خیابان پاسدارن،نبش بوستان پنجم،ساختمان پزشکان بوستان،طبقه دوم،واحد 7

تلفن:02122559099

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالله عرب حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالله عرب حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

نیکی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بادقت و سرفرصت معاینه کردند

پویان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذق و متعهد و با اخلاق

ملیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخوردعالی.معاینه دقیق.سواد بالا

مارتیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربون و با تجربه می باشند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالله عرب حسینی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاسداران
تهران - تهران،خیابان پاسدارن،نبش بوستان پنجم،ساختمان پزشکان بوستان،طبقه دوم،واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالله عرب حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالله عرب حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالله عرب حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالله عرب حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالله عرب حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله عرب حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالله عرب حسینی کجا است؟
دکتر عبدالله عرب حسینی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالله عرب حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالله عرب حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله عرب حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالله عرب حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالله عرب حسینی متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالله عرب حسینی چه زمانی است؟
دکتر عبدالله عرب حسینی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالله عرب حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالله عرب حسینی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر عبدالله عرب حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالله عرب حسینی 5 از 5 است.
درباره دکتر عبدالله عرب حسینی


دکتر عبدالله عرب حسینی dr abdollah arab hosseini از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر عبدالله عرب حسینی در تهران،خیابان پاسدارن،نبش بوستان پنجم،ساختمان پزشکان بوستان،طبقه دوم،واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالله عرب حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122559099 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالله عرب حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالله عرب حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالله عرب حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالله عرب حسینی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالله عرب حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.