دکتر فهیمه شاهمیری

دکتر فهیمه شاهمیری

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

120904

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان ظفر، بالاتر از برج و پارکینگ طبقاتی ظفر کوچه صادقیان،ساختمان پزشکان پارس طبقه اول

تلفن:09366662030

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فهیمه شاهمیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فهیمه شاهمیری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فهیمه شاهمیری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر فهیمه شاهمیری
دکتر فهیمه شاهمیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فهیمه شاهمیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فهیمه شاهمیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه شاهمیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فهیمه شاهمیری چقدر است؟
هزینه ویزیت فهیمه شاهمیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه شاهمیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فهیمه شاهمیری کجا است؟
دکترفهیمه شاهمیری مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فهیمه شاهمیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فهیمه شاهمیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه شاهمیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فهیمه شاهمیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فهیمه شاهمیری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فهیمه شاهمیری چه زمانی است؟
دکتر فهیمه شاهمیری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه شاهمیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فهیمه شاهمیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فهیمه شاهمیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فهیمه شاهمیری 0 از 5 است.

درباره دکتر فهیمه شاهمیریدکترفهیمه شاهمیری dr fahimeh shahmiri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فهیمه شاهمیری در تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان ظفر، بالاتر از برج و پارکینگ طبقاتی ظفر کوچه صادقیان،ساختمان پزشکان پارس طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فهیمه شاهمیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09366662030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فهیمه شاهمیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فهیمه شاهمیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فهیمه شاهمیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فهیمه شاهمیری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فهیمه شاهمیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.