دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی

دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی

تخصص چشم پزشکی

تهران
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

18229

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب مرزداران

آدرس:

تهران فلکه دوم صادقیه , اتوبان اشرفی اصفهانی , بالاتر از مرزداران , نبش کوچه ردائی , ساختمان ارکیده ،واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب مرزداران
دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی
دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر فتوحی فیروزآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی کجا است؟
دکترناصر فتوحی فیروزآبادی مطب مرزداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی چه زمانی است؟
دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادیدکترناصر فتوحی فیروزآبادی dr naser fotohi firozabadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی در تهران فلکه دوم صادقیه , اتوبان اشرفی اصفهانی , بالاتر از مرزداران , نبش کوچه ردائی , ساختمان ارکیده ،واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144209176 , 02144223812 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر فتوحی فیروزآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.