دکتر محمدرضا فرتوک زاده

دکتر محمدرضا فرتوک زاده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

فوق تخصص پیوند قرنیه، عضو هیئت علمی دانشگاه، اصلاح عیوب انکساری(لازک) جراحی میکروسرجری و پلاستیک پلک از انگلستان
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان نگاه

بیمارستان ساسان

بیمارستان خاتم الانبیا

کد نظام پزشکی

۲۲۳۷۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، جنب پلی کلینیک بقیه الله

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدرضا فرتوک زاده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمدرضا فرتوک زاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر محمدرضا فرتوک زاده
دکتر محمدرضا فرتوک زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا فرتوک زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا فرتوک زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فرتوک زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فرتوک زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا فرتوک زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فرتوک زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا فرتوک زاده کجا است؟
دکتر محمدرضا فرتوک زاده 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا فرتوک زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا فرتوک زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فرتوک زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا فرتوک زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا فرتوک زاده متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا فرتوک زاده چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا فرتوک زاده از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فرتوک زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا فرتوک زاده چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر محمدرضا فرتوک زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا فرتوک زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا فرتوک زاده

دکتر محمدرضا فرتوک زاده dr mohammad reza fartouk zadeh از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا فرتوک زاده در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، جنب پلی کلینیک بقیه الله واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا فرتوک زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188030397,02188042052 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا فرتوک زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا فرتوک زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا فرتوک زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا فرتوک زاده تخصص چشم پزشکی ، فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا فرتوک زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.