دکتر مریم سلطانی نژاد

دکتر مریم سلطانی نژاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

38095

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان مجیدیه

آدرس:

تهران ، خیابان مجیدیه شمالی ، شانزده متری دوم ، پلاک 114 ، واحد 1

تلفن:02122525293

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم سلطانی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مریم سلطانی نژاد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مریم سلطانی نژاد
دکتر مریم سلطانی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم سلطانی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم سلطانی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم سلطانی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم سلطانی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم سلطانی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سلطانی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم سلطانی نژاد کجا است؟
دکترمریم سلطانی نژاد مطب خیابان مجیدیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم سلطانی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم سلطانی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سلطانی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم سلطانی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم سلطانی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم سلطانی نژاد چه زمانی است؟
دکتر مریم سلطانی نژاد از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سلطانی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم سلطانی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم سلطانی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم سلطانی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم سلطانی نژاددکترمریم سلطانی نژاد dr maryam soltannezhad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم سلطانی نژاد در تهران ، خیابان مجیدیه شمالی ، شانزده متری دوم ، پلاک 114 ، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم سلطانی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122525293 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم سلطانی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم سلطانی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم سلطانی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم سلطانی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم سلطانی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.