%96
پیشنهاد(از 87 کاربر)

کد نظام پزشکی

21456

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان مجیدیه شمالی

آدرس:

تهران ، بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی (مجیدیه)، پایین تر از مخابرات تندگویان، پلاک 583

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا برنجیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا برنجیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 87 کاربر)

%96
83 کاربر از 87 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  32 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  30 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر محمدرضا برنجیان
دکتر محمدرضا برنجیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا برنجیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا برنجیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا برنجیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا برنجیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا برنجیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا برنجیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا برنجیان کجا است؟
دکترمحمدرضا برنجیان مطب خیابان مجیدیه شمالی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا برنجیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا برنجیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا برنجیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا برنجیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا برنجیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا برنجیان چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا برنجیان از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا برنجیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا برنجیان چقدر است؟
تا کنون 87 نفر به دکتر محمدرضا برنجیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا برنجیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا برنجیاندکترمحمدرضا برنجیان dr mohammadreza berenjian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا برنجیان در تهران ، بزرگراه رسالت، خیابان استاد حسن بنای شمالی (مجیدیه)، پایین تر از مخابرات تندگویان، پلاک 583 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا برنجیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122513331,02122533238 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا برنجیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا برنجیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا برنجیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا برنجیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا برنجیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.