دکتر مصطفی شفیع تبار

دکتر مصطفی شفیع تبار

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

53813

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران،خیابان اصلی پاسداران ابتدای بوستان نهم،جنب بانک ملی،پلاک 135،واحد 5،طبقه دوم

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • کارمندان دولت
  • ایرانیان

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی شفیع تبار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی شفیع تبارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی شفیع تبار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی شفیع تبار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی شفیع تبار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی شفیع تبار چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی شفیع تبار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی شفیع تبار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی شفیع تبار کجا است؟
دکتر مصطفی شفیع تبار 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی شفیع تبار را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی شفیع تبار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی شفیع تبار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی شفیع تبار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی شفیع تبار متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی شفیع تبار چه زمانی است؟
دکتر مصطفی شفیع تبار از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی شفیع تبار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی شفیع تبار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی شفیع تبار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی شفیع تبار 0 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی شفیع تباردکتر مصطفی شفیع تبار dr mostafa shafietabar از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر مصطفی شفیع تبار در تهران،خیابان اصلی پاسداران ابتدای بوستان نهم،جنب بانک ملی،پلاک 135،واحد 5،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی شفیع تبار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122564685 , 02122776371 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی شفیع تبار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی شفیع تبار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی شفیع تبار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی شفیع تبار متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی شفیع تبار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.