دکتر حسن رادمهر

دکتر حسن رادمهر

تخصص قلب و عروق

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
تهران
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

21470

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان بخارست

آدرس:

تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، جنب بیمارستان آسیا، خیابان پژوهشگاه دوم، ساختمان پزشکان 3

تلفن:02188756648

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • جانبازان
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن رادمهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن رادمهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بخارست
ملاحظات

دکتر حسن رادمهر
دکتر حسن رادمهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن رادمهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن رادمهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن رادمهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن رادمهر چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن رادمهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رادمهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن رادمهر کجا است؟
دکترحسن رادمهر مطب خیابان بخارست مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسن رادمهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسن رادمهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رادمهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن رادمهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن رادمهر متخصص قلب و عروق و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن رادمهر چه زمانی است؟
دکتر حسن رادمهر از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رادمهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن رادمهر چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر حسن رادمهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن رادمهر 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن رادمهردکترحسن رادمهر dr hasan radmehr از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر حسن رادمهر در تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، جنب بیمارستان آسیا، خیابان پژوهشگاه دوم، ساختمان پزشکان 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن رادمهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188756648 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن رادمهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن رادمهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن رادمهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن رادمهر متخصص قلب و عروق و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن رادمهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.