دکتر یوسف کریمی

دکتر یوسف کریمی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

66374
%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، روبه روی خیابان یکم نیروی هوایی ، جنب تامین اجتماعی ، پلاک 288 ، طبقه اول

تلفن:02177982349

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یوسف کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یوسف کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نیلوفر
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد نمیکنم....

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک عالی. خیلی با دقت و حوصله به حرف شما گوش میدن و در آخر هم تشخیص تخصصی ایشون خیالتون رو از روند درمان راحت میکنه.

گلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتربسیار خوش برخوردوحاذقی هستند وکاملا دقیق همه موارد را برای بیمار توضیح میدهد

یداله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باسواد و با تشخیص دقیق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یوسف کریمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یوسف کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یوسف کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یوسف کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یوسف کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت یوسف کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یوسف کریمی کجا است؟
دکتر یوسف کریمی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یوسف کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر یوسف کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یوسف کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یوسف کریمی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یوسف کریمی چه زمانی است؟
دکتر یوسف کریمی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یوسف کریمی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر یوسف کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یوسف کریمی 4 از 5 است.

درباره دکتر یوسف کریمیدکتر یوسف کریمی dr yousef karimi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر یوسف کریمی در تهران ، خیابان پیروزی ، روبه روی خیابان یکم نیروی هوایی ، جنب تامین اجتماعی ، پلاک 288 ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یوسف کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177982349 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یوسف کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یوسف کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یوسف کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یوسف کریمی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یوسف کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.