%۹۵
پیشنهاد(از ۶۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۳۱۶۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، پلاک 275، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • کارمندان دولت

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

پاسداران، نبش بهستان پنجم، پلاک 2، طبقه 6، واحد 24

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی مصدق خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی مصدق خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶۹ کاربر)

%۹۵
۶۵ کاربر از ۶۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه داشته باشند که ساعت نوبت دهی زمان حضور شما در مطب است و تا زمان ملاقات با پزشک ممکن است حداقل 90 دقیقه تاخیر وجود داشته باشد. لطفا صبور باشید.داشتن برگه آزمایش جدید (یک ماه اخیر) قبل از ملاقات با پزشک الزامی می باشد.

پزشک فقط افراد بالای 20 سال را پذیرش میکنند.

مطب پاسداران
ملاحظات

مراجعین محترم توجه داشته باشند که ساعت نوبت دهی زمان حضور شما در مطب است و تا زمان ملاقات با پزشک ممکن است حداقل 90 دقیقه تأخیر وجود داشته باشد. لطفا صبور باشید.

داشتن برگه آزمایش جدید (یک ماه اخیر) قبل از ملاقات با پزشک الزامی می باشد. 

پزشک فقط افراد بالای 20 سال را پذیرش میکنند.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر علی مصدق خواه، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر علی مصدق خواه
دکتر علی مصدق خواه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی مصدق خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی مصدق خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی مصدق خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی مصدق خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت علی مصدق خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصدق خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی مصدق خواه کجا است؟
دکتر علی مصدق خواه 2 مطب در مطب خیابان پیروزی و مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی مصدق خواه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی مصدق خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصدق خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی مصدق خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی مصدق خواه متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی مصدق خواه چه زمانی است؟
دکتر علی مصدق خواه از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصدق خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی مصدق خواه چقدر است؟
تا کنون 69 نفر به دکتر علی مصدق خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی مصدق خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر علی مصدق خواهدکتر علی مصدق خواه dr ali mosadeghkhah از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر علی مصدق خواه در تهران، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، پلاک 275، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی مصدق خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177436003 ، 02177981300 ، 02177432005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی مصدق خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی مصدق خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی مصدق خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی مصدق خواه تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی مصدق خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.