%95
پیشنهاد(از 360 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، پلاک 275، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه کارمندان دولت

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

پاسداران، نبش بهستان پنجم، پلاک 2، طبقه 6، واحد 24

تلفن:02122776921

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی مصدق خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی مصدق خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 360 کاربر)

%95
339 کاربر از 360 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  51 نفر
 • 15-45 دقیقه
  65 نفر
 • 45-90 دقیقه
  73 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  85 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و خوب بودند.

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر حاذقی بودن ایشان خوش برخورد و کاملا مسلط و در مراجعه مبلغ ویزیت از بیماران گرفته نشد ما اولین مراجعه امون بود و منشی به بیماران در آخر میگفتن امروز دکتر ویزیت نمیگیرن سپاس فراوان که بیماران را درک میکنن

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک ماهر و صبوری هستند متشکرم ازشون 🙏

زری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی بودند با اینکه اولین بار رفته بودم خیلی قشنگ به صحبتهایم گوش کردند و کاملا مشخص بود که دکتر مهربان و دلسوزی هستند ، الهی خدا به دکتر سلامتی و عمر طولانی بدهند که همیشه به داد ما مردم برسند 👌🙏🤌

منور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

قبلا مراجعه حضوری داشتم اینترنتی سریع نوبت‌ میدن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی مصدق خواه
نوبت مطب خیابان پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، پلاک 275، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: دوشنبه 2 مهر ساعت 14:40
نوبت بگیرید
نوبت مطب پاسداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - پاسداران، نبش بهستان پنجم، پلاک 2، طبقه 6، واحد 24
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 27 تیر ساعت 15:20
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 19 اردیبهشت ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی مصدق خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی مصدق خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی مصدق خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی مصدق خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت علی مصدق خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصدق خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی مصدق خواه کجا است؟
دکتر علی مصدق خواه 2 مطب در مطب خیابان پیروزی و مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی مصدق خواه را ببینید.
+
آیا دکتر علی مصدق خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصدق خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی مصدق خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی مصدق خواه متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی مصدق خواه چه زمانی است؟
دکتر علی مصدق خواه از روز چهارشنبه 19 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصدق خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی مصدق خواه چقدر است؟
تا کنون 360 نفر به دکتر علی مصدق خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی مصدق خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر علی مصدق خواهدکتر علی مصدق خواه dr ali mosadeghkhah از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر علی مصدق خواه در تهران، خیابان پیروزی، بین اول و دوم نیروی هوایی، پلاک 275، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی مصدق خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177436003 ، 02177981300 ، 02177432005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی مصدق خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی مصدق خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی مصدق خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی مصدق خواه متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی مصدق خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.