دکتر شیده شاکرزاده

دکتر شیده شاکرزاده

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

73367
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

اکوکاردیوگرافی ، تست ورزش ، کنترل فشار خون ، آنژیوگرافی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، چهارراه کوکاکولا ، روبه روی مسجد قدس ، پلاک 298

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیده شاکرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیده شاکرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک با سوادی هستند و علائم بیمار رو به درستی بررسی می‌کنند.

شکرالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

باسواد هستن و خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیده شاکرزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیده شاکرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیده شاکرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیده شاکرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیده شاکرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت شیده شاکرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیده شاکرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیده شاکرزاده کجا است؟
دکتر شیده شاکرزاده 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیده شاکرزاده را ببینید.
+
آیا دکتر شیده شاکرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیده شاکرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیده شاکرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیده شاکرزاده متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیده شاکرزاده چه زمانی است؟
دکتر شیده شاکرزاده از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیده شاکرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیده شاکرزاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شیده شاکرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیده شاکرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر شیده شاکرزادهدکتر شیده شاکرزاده dr shideh shakerzadeh از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر شیده شاکرزاده در تهران ، خیابان پیروزی ، چهارراه کوکاکولا ، روبه روی مسجد قدس ، پلاک 298 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیده شاکرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09036233060 , 02177476089 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیده شاکرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیده شاکرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیده شاکرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیده شاکرزاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیده شاکرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.