دکتر محمدعلی هنرمند

دکتر محمدعلی هنرمند

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

62155

درباره‌پزشک

گوارش ، کبد ( آندوسکپی ، کولونوسکپی ) ، غدد

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بزرگراه افسریه

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پرستار، جنب بانک سپه

تلفن:02177982698

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی هنرمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدعلی هنرمندسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی هنرمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی هنرمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی هنرمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی هنرمند چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی هنرمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی هنرمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی هنرمند کجا است؟
دکتر محمدعلی هنرمند 1 مطب در مطب بزرگراه افسریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی هنرمند را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی هنرمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی هنرمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی هنرمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی هنرمند متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی هنرمند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی هنرمند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی هنرمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی هنرمند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدعلی هنرمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی هنرمند 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی هنرمنددکتر محمدعلی هنرمند dr mohammadali honarmand از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی هنرمند در تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پرستار، جنب بانک سپه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی هنرمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177982698 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی هنرمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی هنرمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی هنرمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی هنرمند متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی هنرمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.