دکتر محمدعلی هنرمند

دکتر محمدعلی هنرمند

تخصص داخلی

تهران

درباره‌ی پزشک

گوارش ، کبد ( آندوسکپی ، کولونوسکپی ) ، غدد

کد نظام پزشکی

۶۲۱۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بزرگراه افسریه

آدرس:

تهران، بزرگراه افسریه، بیمارستان بعثت نیروی هوایی

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بزرگراه افسریه
ملاحظات

دکتر محمدعلی هنرمند
دکتر محمدعلی هنرمند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی هنرمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی هنرمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی هنرمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی هنرمند چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی هنرمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی هنرمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی هنرمند کجا است؟
دکتر محمدعلی هنرمند 1 مطب در مطب بزرگراه افسریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدعلی هنرمند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی هنرمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی هنرمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی هنرمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی هنرمند متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی هنرمند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی هنرمند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی هنرمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی هنرمند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدعلی هنرمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی هنرمند 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی هنرمند

دکتر محمدعلی هنرمند dr mohammadali honarmand از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی هنرمند در تهران، بزرگراه افسریه، بیمارستان بعثت نیروی هوایی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی هنرمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02139950000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی هنرمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی هنرمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی هنرمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی هنرمند تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی هنرمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.