دکتر سید رضا سجادیانی

دکتر سید رضا سجادیانی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

19165
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران،خیابان پیروزی،بعد از چهارراه کوکاکولا،روبروی مسجد قدس،پلاک 288

تلفن:02177476712

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • ایرانیان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید رضا سجادیانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا سجادیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازنین زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون ایشون خیلی به دخترم کمک کرد. دختر من پیش فعال بود ولی الان خیلی بهتر شده. تمرکزش تو درسا خوب شده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید رضا سجادیانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا سجادیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا سجادیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا سجادیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا سجادیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا سجادیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا سجادیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا سجادیانی کجا است؟
دکتر سید رضا سجادیانی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید رضا سجادیانی را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا سجادیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا سجادیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا سجادیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا سجادیانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا سجادیانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا سجادیانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا سجادیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا سجادیانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید رضا سجادیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا سجادیانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا سجادیانیدکتر سید رضا سجادیانی dr seyyed reza sajjadiyani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سید رضا سجادیانی در تهران،خیابان پیروزی،بعد از چهارراه کوکاکولا،روبروی مسجد قدس،پلاک 288 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا سجادیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177476712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا سجادیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا سجادیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا سجادیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا سجادیانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا سجادیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.